MARKETILO PLATVORMI TAGASISIDE
igaüks on meile oluline
teie tagasiside!
Maria Marketilo platvormi kohta:
"Tahan tänada Garyd huvitava ja informatiivse kursuse eest!!!
Hea esitlus õppetundide, alati saada vastuseid oma küsimustele,
samuti nõuandeid! Aitäh!!!"
Close
У вас есть вопрос? Напишите нам.
Я согласен с Условиями предоставления услуг
ÕPILASTE TAGASISIDE❤️
 • Ksenia
  Digitaalne turundaja
  Olen väga rahul oma kogemustega MARKETILO platvormil. Olen palju õppinud ja hindan väga seda, kui palju te töötate selle nimel, et me saaksime koolitusest kõige rohkem kasu. Tunnid on olnud produktiivsed ja informatiivsed ning mulle meeldivad praktilised kogemused, mida oleme loengutes saanud. Kõik on tipptasemel. Tänan teid veel kord!
 • Adel
  Meister ilutööstuses
  Suur tänu Garyle koolituse eest. Väga hea materjalide esitlus. Võtab alati aega iga õpilase jaoks ja vastab kõigile küsimustele. Parim osa on see, et alati saab pärast küsida nõu ja hoida end kursis kõigega, mis on uus. Mul on väga hea meel, et valisin Marketilo, soovitan seda kogu südamest.
 • Tanja
  Ehitusäri
  Tänan teid laheda koolituse eest! Väga intensiivne programm, palju asjakohast, ajakohast ja kasulikku teavet. Ja mis mulle eriti meeldib, on see, et õpetaja vastab kõikidele küsimustele. Kõik on selge ja sisuline. Soovin koolile edu ja veel palju aastaid.
 • Maria
  Meister Groomer
  Tahaksin tänada Garyd huvitava ja informatiivse kursuse eest!!! Hea esitlus õppetundide, alati saada vastuseid oma küsimustele kui ka nõuandeid! Aitäh!!!
 • Taisia
  Targetologist
  Gary, sa oled suurepärane praktik ja väga lahe õpetaja! Sa seletad kõike väga täpselt ja selgelt ning juhatad mind sellesse imelisse turunduse maailma! Ma olen ADS Manageriga juba pikka aega töötanud, aga ma ei teadnudki, et seal on nii palju rohkem funktsioone ja kasulikke lehekülgi. Soovitan harivat digiturunduse platvormi Marketilo.
 • Elena
  Psühholoog
  Minu koolitus Marketilos on lõppenud ja ma tahaksin tänada Garyd suurepärase materjali esitluse ja teadmiste eest, mida ta mulle andis (mis on kõik sisuline, mitte vesi ja palju praktikat).
  Soovitan Eesti turunduskooli kõigile, kes tõesti tahavad saada nõudlikku tööd, kaugtööd ja korralikku sissetulekut.

Tagasiside õpilastelt otseülekannete kohta.
Koolitusprogramm, mis on kättesaadav Marketilo platvormil,
on läbinud kümned üliõpilased meie Euroopa
Internetiturunduskoolis Eestis.
Liitu Discordiga
Suletud kogukond, kus saate viimaseid uuendusi kõigi kõige populaarsemate teemade kohta. (Tik Toki trendid, Rullide jaotus, Facebooki uuendused ja uuendused digitaalse turunduse maailmas).
Haridusplatvorm veebipõhiste MICRO-kursuste õppimiseks.
Made on
Tilda